Rocky - šteniatko, Výlety

Prázdniny s Rockym v znamení turistiky a výletov

Cez prázdniny sa nám podarilo urobiť aj zopár výletov do Vysokých Tatier. Samozrejme aj s hafanom, ktorý si turistiku náramne užíva. Aby mal Rocky svorku pod dohľadom behá vždy hore dole od prvého po posledného z nás. Ak by mal nasadený krokomer, tak zaručene urobí raz toľko krokov ako my. Cez prázdniny sme teda stihli dať Ostrvu (1984 m n.m.) a Kôprovský štít (2363 m n.m.). Toto boli aj prvé štíty, ktoré s nami zdolala aj Hanka.

V cyklotaške sa mu veľmi nepáči, sem-tam pokňučkáva, ale nič mu neostáva len vydržať, lebo bicykel bol celé prázdniny in. Chdili sme často na vynikajúcu zmrzku do Svitu.

Počas každoročného karatekempu odišli karatisti spolu s tatkom trénerom na Telgárt. Smutnejšieho psíka ste ešte nevideli – celý týždeň chodil nazerať do okna a ku dverám, kedy sa vrátia…

Rocky na výlete v Štiavnici

Na konci prázdnin sa chalani vybrali na stanovačku do Rakúska a my baby s Rockym sme si spravili babskú jazdu na chalupe u Mišky s Emkou. Spravili sme si celodenný peší výlet cez Salamandru až do Banskej Štiavnice – mesta, ktoré je našou srdcovkou. Zaspomínali sme si na naše vysokoškolské obdobie – 5 perfektných rokov nášho mládí. Mimochodom, kedysi sme mali v pláne v Štiavnici sa aj usadiť. Obhliadali sme si staré domy, ktoré by sa dali kúpiť a prerobiť. Ktovie, ako by to dopadlo, keby sa nám to vtedy podarilo. Namiesto toho sme postavili tento drevený dvojdom v Tatrách.

Kôprovský štít komplet všetci